SZALEŃSTWA NA LINACH

środa, 4 października 2017 W trzecim dniu pobytu w Wiśle udaliśmy się do parku linowego. więcej »

IX GIMNAZJUM NA OBOZIE W WIŚLE

środa, 4 października 2017 Młodzież naszego gimnazjum przebywa na obozie w Wiśle. więcej »

PIERWSZE W TYM ROKU SZKOLNYM ZEBRANIE Z RODZICAMI

wtorek, 5 września 2017 Rodziców serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowwcą. więcej »

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

czwartek, 31 sierpnia 2017 Zapraszamy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego! więcej »

NASZE DZIEWCZĘTA ZNOWU NAJLEPSZE!

poniedziałek, 19 czerwca 2017 Nasze dziewczęta potwierdziły prymat w Krakowie i zdobyły kolejny tytuł mistrza podczas Krakowskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017! więcej »

MAŁOPOLSKI DZIEŃ UCZENIA SIĘ

środa, 14 czerwca 2017  9 czerwca grupa uczniów klas drugich wzięła udział w zorganizowanym przez PTI Małopolskim Dniu Uczenia się.  więcej »

Sukces informatyczny w Małopolskim Festiwalu Programowania