MAŁOPOLSKI DZIEŃ UCZENIA SIĘ

środa, 14 czerwca 2017

MAŁOPOLSKI DZIEŃ UCZENIA SIĘ

9 czerwca grupa uczniów klas drugich wzięła udział w zorganizowanym przez PTI Małopolskim Dniu Uczenia się.

Po raz kolejny mieliśmy okazję odwiedzić Katedrę Informatyki AGH i uczestniczyć w wielu ciekawych wykładach dotyczących projektowania i druku 3D oraz modelowania powierzchni i wizualizacji danych 3D w QGIS. Można było zaprogramować własne mini boty, przenieść się do wirtualnej rzeczywistości za pomocą gogli  HTC Vive oraz zagrać w matematyczne, strategiczne gry planszowe.

Na uczestników małopolskiego konkursu Zaprogramuj smoka czekały ponadto dyplomy gratulacyjne i sympatyczne gadżety.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali uczniowie klasy III Marta Śliwa, Anna Wcisło i Adam Wojas, zaś gratulacje: Nadine Chudaszek, Klaudia Jesionka, Julia Jędrzejewska, Kaja Królikowska, Zuzanna Kukieła, Oskar Marzec,  Małgorzata Rudnik i Katarzyna Tenor.

Do pobrania:

poprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość