NASI CHŁOPCY W KOLORZE BRĄZU

wtorek, 22 maja 2018

Podobnie jak w latach ubiegłych eliminacje wstępne przeszliśmy jak burza. W półfinale nasza drużyna znalazła pogromcę w postaci Gimnazjum M. Gortata i zajęła w grupie drugie miejsce.

Grupa Y

1 m. GM M. Gortata   6     6:0

2 m. IX GMCE            5     4:2

3 m. GM 52                  4     2:4

4 m. SP 155                  3    0:6

Awans: G M. Gortata i IX G MCE.

Prawdziwa rywalizacja toczyła się dopiero w finale, gdzie spotkały się drużyny ubiegłorocznego zwycięzcy Gimnazjum 46 oraz Gimnazjum M. Gortata i naszej szkoły.

Wyniki finałów: i końcowa tabela rozgrywek:

GM 46 – IX G MCE        2:0

G M. Gortata – GM 1     2:1

GM 46 – G M. Gortata   2:0

IX G MCE – GM 1          2:0

Końcowa tabela rozgrywek:

1 m. GM 46

2 m. GM M. Gortata

3 m. IX G MCE

4 m. GM 1

Tak więc spośród wszystkich gimnazjów w Krakowie nasza szkoła zajęła trzecie miejsce! Serdecznie gratulujemy!!! Drużynę prowadzi Pan Profesor Adam Wysoczański.

poprzednia wiadomość | powrót do listy