SUKCES W ZAWODACH STRZELECKICH

wtorek, 22 maja 2018

Miło nam poinformowac, że uczennica klasy II Iwona Lumer zdobyła II miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Strzelectwie Sportowym w konkurencji Ksp 3x20 oraz III miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Strzelectwie Sportowym w konkurencji Kpn 40.

Iwona strzelała bez pudła, bo już kolejny rok uczestniczy w zajęciach Koła Strzeleckiego.

Serdecznie gratulujemy!!!

poprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość