SZALEŃSTWA NA LINACH

środa, 4 października 2017

Środa, 4 października 2017 roku. Ponieważ pogoda znacznie się polepszyła w porównaniu z wczorajszym potopem, w dzisiejszym planie była wyprawa do wiślańskiego parku linowego.

Znaczna część uczestników naszego wyjazdu zdecydowała się brać udział w pokonywaniu przygotowanych przeszkód. Już o godzinie 9.45 pierwsza grupa ruszyła na „zieloną” trasę. Największą niespodzianką było to, że znani nam cisi i spokojni koledzy, skromne i delikatne koleżanki, okazali się mistrzami przeszkód parku linowego!

- Dlaczego zdecydowałaś się na podjęcie tego wyzwania? – zapytaliśmy Basię.

- Bo lubię ryzyko! Nie czuję strachu nawet na takich wysokościach… - odpowiedziała zdecydowanie.

- Lubię przygody, wyznaczając cele, zawsze je realizuję – zadeklarowała Iwona.

- Który fragment trasy sprawił Ci najwięcej trudności? – spytaliśmy jeszcze.

- Początek „czerwonej” trasy czyli wspinaczka po małej ściance wspinaczkowej. Sprawiła mi kłopoty, bo miałam mokre buty i stopnie były śliskie – poskarżyła się Basia.

- Najtrudniejszy do przejścia był most trzylinowy, ponieważ nie dosięgałam środkowej liny i trudno było mi się po niej poruszać – wyjaśniała Iwona.

- Czy trasy zaspokoiły Twoje oczekiwania – dociekaliśmy na koniec.

- Moim zdaniem było za dużo przeszkód związanych z dużym wysiłkiem rąk. Ogólnie jednak trasy mi się bardzo podobały – oceniła Basia.

- Nie jestem w pełni zadowolona z własnych osiągnięć. Aczkolwiek same trasy bardzo mi się podobały… - enigmatycznie stwierdziła Iwona.

Ale tak naprawdę nie ma znaczenia czy pokonywane trasy były „niebieskie”, „zielone” czy „czerwone”. Najważniejsze, że umieliśmy pokonać lęk oraz przełamać brak wiary we własne umiejętności.

Sonia, Ania, Aga, Maciek i Tomek

poprzednia wiadomość | powrót do listy