Szkoła Podstawowa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Krakowie

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że IX Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji  zostanie przekształcone w Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Krakowie.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego typu placówek (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe szkoły językowe, gimnazja), stawiamy sobie za cel bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój naszych Uczniów.

Każdy Uczeń naszej szkoły może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji.

Tutaj nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów.

Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie.Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie. W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.

W roku 2017/2018 prowadzimy rekrutację do:

REKRUTACJA:

KARTA INFORMACYJNA UCZNIA – POBIERZ